Havas sportok – hó nélkül?

Igen! Halásztelken, a Sport4Kids Síiskolában, ahol egy speciális, műanyag borítású pályán ismerkedhettek iskolánk 3.b és 3.c osztályos tanulói a síeléssel, ezzel a remek „téli” sporttal március 1-jén.

A profi, felkészült oktatók forgószínpad-szerűen, 4 csoportra bontva foglalkoztak egyénileg és csoportosan is a gyerekekkel. Balesetvédelmi, elméleti, és gyakorlati ismereteket is szerezhettünk a síelés témakörében.

Gyermekeink nagy izgalommal, kipirult arccal vettek részt az igazi élményt nyújtó programon. Az állami támogatásnak köszönhetően ráadásul ingyenes volt az oktatás, így minden iskolás csoport számára elérhető.

Természetesen nemcsak iskolai csoportokat, hanem bárki mást is szívesen látnak, hiszen a tanpálya mindenki számára elérhető.

Mi kipróbáltuk! Bátran állítom, szuper volt! Sőt..! Mentünk, láttuk, visszamennénk..! Aki nem hiszi, járjon utána! J

Gyovai Margit osztályfőnök, 3.c.