A 7-8. évfolyamos tanulók részére angol nyelvi csapat versenyt hirdettünk

A 7-8. évfolyamos tanulók részére angol nyelvi csapat versenyt hirdettünk érdekesebbnél érdekesebb feladatokkal. A 10 csapat versenyzői plakátot készítettek, puzzlet raktak össze, szituációs játékban beszélgettek, kvíz kérdésekre válaszoltak. Jó érzéssel töltött el minden jelenlévőt a diákok angol nyelvű kommunikációja, gondolkodása. A jobbnál jobb eredmények láttán nehezen ment a dobogós helyezések kiosztása.
A legjobbak:
1. Wi-Fi Router csapat 8.b: Dudaszeg Dániel, Martonosi Máté, Szabó Patrik
2. The Presidents csapat 8.a: Mociar Noémi, Noszky Alexandra
3. No Name csapat 8.c: Balogh Kitti, Gyüre Boglárka, Kellner Viktória
Gratulálunk a kiváló eredményekhez minden versenyzőnek és a felkészítő pedagógusoknak, Marschek Zsuzsanna és Taracközi Katalin tanárnőknek.